Leadership-ul face diferenta

Cea mai profesionista Echipa in domeniu

Munca in echipa ofera intotdeauna rezultate. Tineri, dinamici si plini de idei, impreuna formeaza o FORTA!

Vrei in Echipa ?

Te poti numara si tu printre noi!

VALOAREA E OMUL

Oamenii noștri sunt cea mai mare valoarea a noastră. Suntem dedicați clienților noștri, reușind prin colaborare și muncă în echipă să realizăm fiecare proiect aproape de perfecțiune.

PROFESIONALISM = RENUME

Profesionalismul și promptitudinea ne-au adus renumele, creativitatea și originalitatea soluțiilor propuse clienților noștri ne-au câștigat fidelitatea portofoliului de clienți.

Florin Croitoriu

Florin Croitoriu

Shareholder & Administrator

E-mail: cfd@euroestgroup.ro

Adrian Popescu

Adrian Popescu

Sales & Marketing Director

Email: adrian.popescu@euroestgroup.ro

Loredana Moldovanu

Loredana Moldovanu

Departament financiar contabilitate

E-mail: loredana.moldovanu@euroestgroup.ro

Larisa Timocel

Larisa Timocel

Departament facturare

E-mail: larisa.timocel@euroestgroup.ro

Mona Cosmiuc

Mona Cosmiuc

Responsabil depozit panouri

E-mail: mona.cosmiuc@euroestgroup.ro

Oana Hantea

Oana Hantea

Departament facturare

E-mail: oana.hantea@euroestgroup.ro

Iulian Stefancu

Iulian Stefancu

Responsabil departament accesorii

E-mail: iulian.stefancu@euroestgroup.ro

Anna Moldovan

Anna Moldovan

Departament marketing

E-mail: anna.moldovan@euroestgroup.ro

Ciprian Burlacu

Ciprian Burlacu

Reprezentant comercial

E-mail: ciprian.burlacu@euroestgroup.ro

Florinel Todirut

Florinel Todirut

Responsabil departament servicii

E-mail: florin.todirut@euroestgroup.ro

Marius Judele

Marius Judele

Responsabil depozit panouri

E-mail: depozit@euroestgroup.ro

Cosmin Danis

Cosmin Danis

Departament achizitii

E-mail: cosmin.danis@euroestgroup.ro

Petru Cozachevici

Petru Cozachevici

Reprezentant comercial

E-mail: petru.cozachevici@euroestgroup.ro

Razvan Pinzar

Razvan Pinzar

Departament facturare

E-mail: comenzi@euroestgroup.ro

Vrei sa faci parte din echipa?

Aplica acum pentru un job!

Suntem în căutare de jucători de echipă pasionați, responsabili și ambițioși ce vor să contribuie la îndeplinirea obiectivelor și viziunii noastre. Punem accent nu doar pe abilitățile candidaților, ci și pe caracterul și dorința lor de dezvoltare personală.

Suport Online
 
Chat
 
Suport Online
+